5.ua

Потік добровольців у Волинському обласному військкоматі не припиняється

  Близько трьохсот волинян записалися у добровольці за останню добу. Це чоловіки віком від 17-ти до 60-ти років, - повідомляють у Волинському обласному комісаріаті. Кажуть, потік охочих не припиняється.

  Стати добровольцями можуть і жінки з медичною освітою. Зараз складають списки тих, хто у разі потреби зможе допомогти армії. Одночасно у військкомати викликають військовозобов'язаних. Після співбесіди вони проходять медичний огляд. Далі для них будуть проведені десятиденні навчальні збори. Нині ж усі військові комісаріати області укомплектовані.

  Олександр Данилюк, доброволець: «Старший сержант, замкомандира взводу ВДВ, спецпризначення. Ще при союзі служив. На все це дивишся і серце кров'ю обливається. Не бійтеся хлопці, це наша земля, це наша країна, треба триматися вкупі».

  Василь Чайковський, доброволець: «Я хочу бути вільною людиною на своїй вільній землі. І не кремлівському Путіну вирішувати, хто в нас має бути президентом і за якими законами, і в якому напрямку нам розвиватися. Олег Галак, військовий комісар Волинського обласного комісаріату».

  Володимир Бондарук, заступник військового комісара з виховної роботи Волинського обласного комісаріату: «Активність дуже висока. Люди йдуть, хочуть оказати допомогу в чому можуть. А ми вже на підставі цих списків приймаємо рішення. Це люди, які мають досвід ведення бойових дій. Це лікарі, це водії - доставка продуктів, матеріальних засобів. Ну і звичайно куховари - "война войной, а обед по расписанию" повинен бути».

  Попередній матеріал
  Буковинці активно зголошуються до військкоматів
  Наступний матеріал
  Турчинов призначив нових керівників розвідки
  Теги:
  Loading...