5.ua

Постраждалих під час демонтажу наметового містечка у Дніпропетровську виписали з лікарні [відео]

  Нагадаємо, напередодні о десятій вечора Євромайдан у Дніпропетровську ліквідували за рішенням суду. Поки керівник управління внутрішньої політики міськради зачитував рішення Феміди, молодики у спортивній формі миттєво взялися руйнувати намети. Виникла бійка, семеро мітингувальників зазнали травм. Четверо з них звернулись за меддопомогою. За словами правоохоронців під час заворушення, три загони міліції були присутні на площі. Однак у конфлікт вони не втручалися. Натомість, активісти запевняють, жодного силовика на площі не було.

   

  Сергій Третяков, заступник начальника Дніпропетровського міського управління міліції: «На сегодняшний день у нас нет задержанных, но мы проводим соответствующую работу по установлению личностей тех лиц, которые находились в данный момент на площади и был участниками конфликта. По близости нахождения этих нарядов и по реакции на данное правонарушение мы проводим сейчас соответствующее разбирательство».

   

  Віктор Романенко, координатор Євромайдану у Дніпропетровську: «За п’ятнадцять хвилин до нападу ми побачили, що міліція зібралася, сіла по машинам і десь поїхала, на майдані не залишилось жодного міліціонера, ми залишилися сам на сам. Нас на той момент було трохи більше 20-ти, а їх було 46-48. Ми почали телефонувати керівництву міліції, у них всіх були відключені мобільні телефони…ми телефонували службу безпеки, вони нам повідомили, якщо буде необхідно, надішлють «Беркут»,  проте ні «Беркута», ні міліції, не було нікого».

   

  {youtube}FpHt_jsfjL4{}/youtube

  Попередній матеріал
  Активісти київського Євромайдану зібрали майже 10 тис грн пожертв [відео]
  Наступний матеріал
  Неофашистами назвали у Сімферополі лідерів української опозиції [відео]
  Теги:
  Loading...