Постраждалу у Миколаєві дівчину не перевозитимуть до Києва

  Постраждалу у Миколаєві Оксану Макар не перевозитимуть до столиці. Напередодні дівчину підключили до апарата штучного дихання. За словами головного лікаря Миколаївської обласної лікарні, у постраждалої почався процес відмирання тканин та інтоксикація організму.
  Фахівці МОЗ, які оглянули дівчину, підтвердили - транспортувати її не можна. Дівчина перебуває в опіковому відділенні обласної лікарні Миколаєва, у неї обгоріло 55 відсотків тіла. 8-го березня згідно із основною версією слідства, троє молодиків зґвалтували Оксану Макар, придушили, а потому - спробували спалити. Усіх причетних до злочину після широкого розголосу взяли під варту, двоє з них - виявилися дітьми колишніх посадовців області.

  Раїса Моїсеєнко, 1-й заст. міністра охорони здоров`я України: "Фахівець МОЗ виїхав сьогодні підтвердити і здійснив певні консультативні речі. На жаль, вона не має модливості транспортування, тобто, за станом здоров`я. Що не має можливості транспортування - це вже зрозуміло, що стан досить важкий, опіки серйозні".
  Попередній матеріал
  ПАРЄ закликає білоруську владу не страчувати засуджених за теракти у метро
  Наступний матеріал
  Літак з тілами загиблих у ДТП в Швейцарії готується до вильоту у Бельгію
  Теги: