lenta-ua.net

Постпред України в ООН: заяви Росії щодо геноциду російськомовного населення – відверта брехня

  Відвертою брехнею назвав заяви російської влади щодо дій українських військових на Донбасі посол України в ООН Юрій Сергєєв.


  Він наголосив: будь-які сигнали щодо неправомірних дій української армії - перевірять та розслідуватимуть. Сергєєв заявляє, що насильство проти мирних мешканців Донбасу - застосовують лише терористи, і цьому є чимало доказів із незалежних джерел.

  "Росія категорично звинуватила українські збройні сили в масових вбивствах і геноциді російськомовного населення. Такі заяви -  відверта брехня кремлівської пропагандистської машини. Зараз триває перемир'я, якого українські сили суворо дотримуються. Тож російська сторона шукає способи скомпроментувати український уряд, армію і нацгвардію в очах світової спільноти. Якщо з'являться будь-які повідомлення про неправомірні дії українських сил - їх обов'язково перевірять і розслідують із залученням фахівців ОБСЄ. Але у ООН є чимало доказів того, що саме терористи продовжують обстріли попри домовленість про припинення вогню", - зазначив Сергєєв.
  Попередній матеріал
  Військова прокуратура відкрила кримінальне впровадження стосовно обстрілів Дебальцевого
  Наступний матеріал
  Росія знову скоротила постачання газу до Словаччини
  Теги:
  Loading...