Постанову про порушення кримінальної справи проти Кучми скасували

  Справу проти Леоніда Кучми порушили безпідставно. Таке рішення Печерського райсуду Києва. Постанову про порушення справи - скасували.

  Таким чином, Феміда  задовольнила клопотання захисту, який переконував у непричетності колишнього президента до убивства Георгія Гонгадзе. Адвокат вдови загиблого журналіста Валентина Теличенко вже заявила про намір оскаржити постанову суду. На її думку, рішення - незаконне. Сторона захисту переконує в протилежному. Генпрокуратура ж - поки що не вирішила чи подавати апеляцію. У прес-службі повідомили з цим питанням визначаться, коли отримають рішення суду. 

  Віктор Петруненко: "Це право, звичайно, наших процесуальних опонентів, але у них немає будь-яких правових підстав стверджувати, що в матеріалах справи є достатні докази для того, щоб переслідувати Леоніда Даниловича за тією формулою, яка була висунута 21 березня 2011 року".

  Андрій Федур: "Суд скасував постанову про порушення кримінальної справи, але жодним чином не висловив своєї позиції, тобто не постановив ніякого рішення з приводу того, що робити далі з цими матеріалами".

  Валентина Теличенко: "Якщо судові засідання тривають до пів на одинадцяту вечора, або тривають 10,5 годин підряд з однією двадцятихвилинною перервою, то законного рішення сподіватися після такого судового розгляду було би просто надзвичайно наївно".

  Попередній матеріал
  Кравчук ніколи не жалкував про розвал СРСР [відео]
  Наступний матеріал
  До 5 зросла кількість загиблих від стрілянини у бельгійському місті Льєж
  Теги: