5.ua

Поштові оператори України посилюють безпеку при пересиланні пошти

  В умовах напруженої ситуації на Донбасі задля уникнення пересилання у посилках і бандеролях небезпечних для життя людей та заборонених до відправлення товарів поштові оператори України консолідують зусилля щодо посилення заходів безпеки. Про це у Мінінфраструктури повідомляють 29 серпня.


  Зазначено, що під головуванням заступника Міністра інфраструктури України Петра Пінкаса буде створено за участю представників ринку робочу групу, основне завдання якої – запровадження правил роботи поштових операторів у надзвичайному режимі.

  Передбачається, що задля безпеки пересилання поштових відправлень на території України здійснюватиметься інспектування посилок.

  "Тобто посилки прийматимуться у відкритому вигляді, формуватиметься база даних порушників. Крім того, при потребі використовуватиметься у роботі із закритими або запакованими речами рентген-установок (сканери) для контролю за вмістом поштових відправлень", - зазначили у відомстві.

  Нагадаємо, національним оператором поштового зв’язку оперативно вживаються заходи щодо посилення безпеки пересилання поштових відправлень. Зокрема, з 20 серпня 2014 року Укрпошта приймає всі бандеролі та посилки у відкритому вигляді. Зміст посилок та бандеролей оглядається працівником об’єкту поштового зв’язку з подальшим запечатуванням відправлень. Догляд вкладень проводиться у присутності відправника.
  Попередній матеріал
  З Луганська і Первомайська втекло ще більше 100 людей
  Наступний матеріал
  Київські школярі замість квітів 1 вересня витратяться на ліки для бійців АТО
  Loading...