Посадовця Вищого спецсуду та його доньку покарають за хабар в $5 тисяч

  Генеральна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника управління Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

  Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

  "12 січня 2015 року направлено до суду обвинувальний акт за підозрою колишнього начальника управління Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та його доньки, які за попередньою змовою, шляхом підбурювання громадянина до дачі неправомірної вигоди суддям вищевказаного суду, у вересні 2014 року шляхом обману заволоділи грошовими коштами останнього у розмірі $5 тис.", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначили у відомстві, дії підозрюваних кваліфікують за ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 та ч. 2 ст. 190 КК України (підбурювання до дачі неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище за вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданої влади та службового становища, за попередньою змовою групою осіб, а також заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

  Попередній матеріал
  Тимошенко та Немиря зареєстрували проект звернення до Меркель, Олланда та Путіна про звільнення Савченко
  Наступний матеріал
  11 мільярдів євро складає борг Німеччини перед Грецією
  Теги: