Петро Порошенко відвідав підприємство 'Кромберг енд Шуберт Україна' Офіційний сайт Президента України

Порошенко відкрив нове підприємство на Житомирщині

Президент підкреслив, що захист працюючих та боротьба з бідністю є пріоритетом діяльності влади

Під час робочої поїздки до Житомирської області Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті нового підприємства з іноземними інвестиціями "Кромберг енд Шуберт Україна", яке виробляє електротехнічне та оптичне устаткування, та поспілкувався з його колективом. Про це інформує прес-служба Президента.

Глава держави наголосив, що для захисту української держави є дуже важливими реформи, які спрямовані на створення "привабливого інвестиційного клімату та залучення інвестицій". Він заявив: "Ваше виробництво є фактом того, коли інвестор голосує доларом, гривнею, євро за українську незалежність та підтримує Україну".

Президент підкреслив, що захист прав працівників та боротьба з бідністю є пріоритетними для влади. "Ключова людина в Україні – платник податків. І ми зробимо все, щоб захистити вас, працівників", – заявив Порошенко.

/
/
/
/
/
/

У Житомирській області компанія"Кромберг енд Шуберт" започаткувала свою діяльність у 2015 році та на сьогодні реалізує інвестиційний проект з будівництва підприємства по виробництву електротехнічного та оптичного устаткування загальною вартістю 30 млн євро в с. Оліївка Житомирського району.

Продукція цього заводу постачається виробникам таких автомобільних марок як Audi, Volkswagen, Porsche тощо. На підприємстві працює близько 2 тис. людей.

Нагадаємо, Президент України представив нового очільника Житомирщини.

Попередній матеріал
У Запоріжжі під час руху загорівся автобус – опубліковано відео
Наступний матеріал
Конференція з нагоди 440-річчя Острозької академії - завершено
Loading...

Президент представив нового очільника Житомирщини

Гройсман відкрив новий завод у Білій Церкві