tochka.net

Порошенко: Україна запровадить біометричний контроль для іноземців, які в'їжджають в країну

Необхідні біометричні дані будуть включати відбитки пальців і цифрову фотографію

Рада національної безпеки і оборони України під головуванням Президента Петра Порошенка розглядає питання посилення контролю за перетином державного кордону України. Про це повідомляє прес-служба Президента.

Порошенко сказав: "Йдеться про посилення контролю за в'їздом та виїздом і перебуванням громадян інших держав на території України – ми запроваджуємо біометричний контроль для усіх громадян, які перетинають український кордон... Ми маємо зняти біометричні дані, включаючи відбитки пальців, цифрову фотографію. Це значно посилить можливості для боротьби з тероризмом".

Глава держави також зазначив, що його доручення щодо підготовки відповідних проектів документів виконані. Він додав, що на засіданні РНБО сьогодні МЗС, Держприкордонслужба нададуть інформацію з цього питання.

"Ми відведемо необхідну кількість часу для того, щоб країна підготувалася якісно, аби добропорядні громадяни не відчували будь-яких незручностей", – наголосив Петро Порошенко.

Він також підкреслив, що необхідні кошти Державній прикордонній службі мають бути виділені для того, щоб вона мала можливість технічно забезпечити виконання цього рішення.

Глава держави звернувся до МВС взяти виконання рішення під особистий контроль, аби на всіх основних пунктах перетину кордону прикордонники були забезпечені необхідним обладнанням для фіксації біометричних даних.

Попередній матеріал
Та не однаково мені: генсек НАТО у Раді процитував Шевченка – відео
Наступний матеріал
Заява Олександра Турчинова за результатами засідання РНБО – трансляція завершена
Loading...