5.ua

Порошенко: ця війна за Україну увійде в історію як Вітчизняна

  Нинішнє протистояння на Сході увійде в історію як Вітчизняна війна. Про це заявив Президент України Петро Порошенко в ході параду на День Незалежності в Києві.


  "Вона увійде в історію як вітчизняна війна 14-го року. Як війна за Україну, за її волю, честь і славу, її незалежність. Вітчизняною вона є тому, що за Україну стали всі -  від малого до старого… …У нас народилося нове військо, яке сильне, крім всього іншого, своїм патріотизмом. Україна ніколи більше не відзначатиме це свято за календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників нашої вітчизни, а не чиєїсь чужої", - зазначив Президент.

  Президент зазначив – мир на Сході неможливий ціною суверенітету України.

  "Двічі за сто років українська еліта в своєму пацифізмі нехтувала військовим фактором. Ми знову наступили на ті ж граблі, повіривши, що світ став вегетаріанським. Ми навіть відмовилися від ядерної зброї – а біда прийшла з того ж боку, що і сто років тому -  зі Сходу. Світ неначе повернувся в тридцяті роки, в переддень Другої Світової війни. Наразі відбувається гвалтування системи світового порядку. ...Мир неможливий ціною суверенітету України. Цей день для нас – як Різдво, бо це є народження нової України", - сказав Порошенко.
  Попередній матеріал
  Президент поклав квіти до пам'ятників видатних українців
  Наступний матеріал
  Терористи намагаються втримати частину Іловайська - Семенченко
  Теги:
  Loading...