tsn.ua

Порошенко схвалив внесення відбитків пальців рук у біометричні закордонні паспорти

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон №1601-VII "Про внесення змін до Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус"", яким дозволяється внесення до біометричних закордонних паспортів відбитків пальців рук.


  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Відповідно до закону, відбитки пальців рук визначаються як одні з основних біометричних даних особи і вноситимуться на безконтактний електронний носій документів для виїзду за кордон, що дозволить ідентифікувати особу при перетині кордонів.

  "Закон створює правові підстави для відцифровування відбитків пальців рук і внесення їх на безконтактний електронний носій паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного паспорта України, службового паспорта України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон і проїзного документа біженця", - сказано в повідомленні.

  Документ дозволить забезпечити виконання рекомендацій європейських фахівців щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, зазначили у прес-службі Президента.
  Попередній матеріал
  За останню добу загинули 15 учасників АТО - РНБО
  Наступний матеріал
  У Донецькій області відремонтували знищений терористами міст
  Loading...