5.ua

Порошенко провів телефонні перемовини з Путіним, Меркель та Олландом щодо ситуації на Донбасі

  Провести перемови з Росією щодо посилення контролю на кордоні доручив голові Держприкордонслужби Президент України Петро Порошенко. Таке рішення він ухвалив за результатами чотиристоронніх телефонних перемов з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, президентом Франції Франсуа Олландом та президентом Росії Володимиром Путіним.


  Порошенко також закликав президента Росії посилити режим державного кордону з боку Росії, щоб припинити проникнення на територію України бойовиків і найманців, а також перекрити канали поставки для них зброї і бронетехніки. Президент зауважив - Україна наполягає на поверненні під контроль Державної прикордонної служби усіх захоплених терористами пунктів пропуску.

  Наша держава, додав він, виконує взяті на себе зобов’язання щодо реалізації мирного плану - зокрема, дотримується режиму припинення вогню.

  Натомість, бойовики своїх обіцянок не виконують. Порошенко закликав дотримуватися умов мирного плану, припинити напади на українські військові підрозділи та блокпости, звільнити усіх без виключення заручників. Наступну розмову в такому ж форматі проведуть у понеділок, 30 червня.

  Також було прийнято рішення організувати засідання тристоронньої контактної групи найближчим часом.
  Попередній матеріал
  В складі Нацгвардії буде створене управління інформаційної безпеки - Аваков
  Наступний матеріал
  Терористи атакували силовиків біля міста Щастя, втрат немає
  Теги:
  Loading...