Порошенко побував на останньому дзвонику у Слов'янську

У рамках робочої поїздки до Донецької області Президент України відвідав свято останнього дзвоника у Слов'янській школі.

Звертаючись до присутніх на урочистому зібранні, Порошенко назвав його по-праву головним святом країни, адже воно відбувається у звільненому від окупації місті, повідомляє прес-служба Президента.

"Головна лінійка країни і головне свято останнього дзвоника сьогодні тут, у Слов'янську. Для нас було справою честі не лише звільнити місто, але й відремонтувати школи, відновити навчальний процес. Це було символом гідності України і справою всіх", - наголосив Порошенко.

Після звільнення Слов'янська від окупації бойовиками до відновлення життя у ньому долучилися волонтери та громада Черкас, яке є містом-побратимом Слов'янська. "Тішуся з того, як тут звучить Гімн України, що звучать слова "Слава Україні - героям слава!", - додав Президент.

Глава держави наголосив, що Україна прагне миру і продовжує боротьбу проти агресії, за виведення іноземних військ, повернення закону і порядку на всю територію Донецької і Луганської областей. 

/
/
/

Попередній матеріал
Російські найманці із Сибіру воюють в Широкиному за "батьківщину, свободу і Путіна" (відео)
Наступний матеріал
У Львові відкрили пам'ятник генерал-майору Сергію Кульчицькому

У цьому році в Україні закінчили школу близько півмільйона дітей

Україна має повне право закликати світ ввести миротворців – Порошенко

Донецька і Луганська області можуть існувати лише у складі суверенної України – Порошенко

Порошенко підписав закон про мораторій на виплати зовнішніх боргів