фото АПУ

Порошенко підписав закон щодо часткового працевлаштування випускників ВНЗ

  Зокрема, йдеться про першочергове зарахування до вишів на держзамовлення осіб, що підписали угоду про відпрацювання не менше 3 років у сільській місцевості

  У вівторок, 15 листопада, Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо працевлаштування випускників", прийнятий Верховною Радою України 6 жовтня 2016 року.

  Як стало відомо, він надає право на першочергове зарахування до вищих медичних і педагогічних навчальних закладів за державним замовленням особам, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищах міського типу.

  Крім того, держава забезпечує відповідним випускникам безоплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм. Водночас, встановлено, що випускники ВНЗ вільні у виборі місця роботи, крім випадків, передбачених цим Законом.

  "Закон сприяє приведенню законодавчих та інших нормативних актів у відповідність з нормами Конституції України в частині забезпечення конституційних прав громадян на працю, а також норм щодо заборони примусової праці, визначених Конвенціями Міжнародної організації праці №29 "Про примусову чи обов’язкову працю", "Про скасування примусової праці" №105", – йдеться в повідомленні.

  Зазначимо, що закон набирає чинності з 1 січня 2017 року.

  Нагадаємо, у жовтні цьогоріч Рада зобов'язала студентів-медиків проходити військову підготовку офіцерів запасу.

  Попередній матеріал
  Журналіст повідомив про скупчення "тітушок" у центрі Києва – відео
  Наступний матеріал
  Саакашвілі: Кучма терпіти не може Путіна. Путін завжди побоювався Кучми, я цьому свідок

  Рада зобов'язала студентів-медиків проходити військову підготовку офіцерів запасу

  "Робота знайдеться для кожного": Муженко відповів студенту

  Мережу підірвала відповідь АТОшника студенту

  Порошенко – студентам-історикам: Нам не треба нічого вигадувати, наша головна зброя – це факти