5 канал

Порошенко підписав закон, що посилює захист поранених вояків АТО

Документ сприятиме отриманню військовими пільг та компенсацій

Президент України Петро Порошенко підписав ухвалений парламентом 18 травня закон, що посилює захист прав бійців, які зазнали поранень під час проходження військової служби, зокрема у зоні проведення АТО. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Закон посилює захист прав військовослужбовців, які отримали травму (контузію, поранення, каліцтво) під час проходження військової служби, зокрема в зоні проведення АТО. Документ спрямований на вдосконалення процедури оформлення медичних довідок та інших документів для отримання військовослужбовцями передбачених законодавством пільг", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, закон допоможе пораненим бійцям легше оформлювати та отримувати передбачені законом пільги та компенсації.

Зміни до Статуту внутрішньої служби Збройних сил України, внесені цим законом, дозволяють впорядкувати процес отримання пораненими військовослужбовцями довідок про причинний зв'язок отримання поранення (травми, контузії, каліцтва) з виконанням військових обов’язків та створюють сприятливі умови для забезпечення реалізації передбачених законодавством прав на пільги пораненим учасникам АТО на території Донецької та Луганської областей.

Зауважимо, що раніше відсутність документів про одержання поранення, травми або контузії на момент огляду пораненого військово-лікарською комісією надавала їй право зазначати у довідці замість "поранення" саме "захворювання", що й створювало для пораненого негативні юридичні наслідки.

Нагадаємо, у травні Президент Петро Порошенко підписав одразу два закони, що підвищать соцзахист військових та їхніх сімей.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Шлях додому": як українські герої повертаються з АТО – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Аваков нагородив Окуєву новеньким пістолетом Glock-43 – фото
Наступний матеріал
Вступ України до НАТО міг би відвернути окупацію Криму – Чубаров
Loading...