5.ua

Порошенко підписав закон про соціальний і правовий захист вояків

  Закон про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей підписав Петро Порошенко. Згідно з документом, час проходження служби солдатами зараховуватиметься до вислуги років, стажу роботи, а також держслужби на пільгових умовах.


  Сім'ям військовиків, які проходять службу, гарантується виплата грошового забезпечення за умови, якщо сам військовий не може отримати їх через участь у бойових діях та операціях. Порядок виплати грошового забезпечення членам сімей військовослужбовців визначає Міністерство оборони та інші центральні органи виконавчої влади.

  Наразі чинною являється редакція документу від 8 червня поточного року, яка включає зміни, що внесені прийнятим 20 травня Законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації" – нагадує Газета.UA.

  Як ми повідомляли раніше, уряд посилив соцзахист військовиків, які беруть участь в АТО, передбачивши для цього 205,787 млн. грн. Окрім цього, родичам загиблих військовослужбовців з 1 січня 2015 року виплачуватимуть 70% їхніх зарплат.

  Верховна Рада також дозволила зараховувати до страхового стажу період перебування на військовій службі в особливий період.

  Попередній матеріал
  Ніч в Донецьку пройшла спокійно - міськрада
  Наступний матеріал
  Міноборони: збитим учора гелікоптером керував досвідчений екіпаж з Львівщини