president.gov.ua

Порошенко під час показу стрічки "Лобановський назавжди": "Нам потрібні фільми про наш незборений дух"

Лобановський привів київське "Динамо" до найвищих вершин європейського футболу

Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистому заході – показі документального фільму "Лобановський назавжди", присвяченого 90-річчю футбольного клубу "Динамо Київ". Президент відзначив унікальні якості видатного тренера Валерія Лобановського, який поєднав в собі "любов до України та любов до футболу", повідомляє прес-служба Президента.

Він нагадав особисту роль тренера у створенні нової унікальної школи світового футболу. Завдяки його величезним досягненням київське "Динамо" славило і просувало Україну в світі.

Порошенко подякував авторам фільму та усій творчій групі за чудовий фільм: "Дуже важливо показати українцям, якою сильною є наша нація, якою сильною є наша держава, який сильний ми народ, які у нас були, є, і, я абсолютно впевнений, будуть наші майбутні перемоги".

Він також наголосив: "Нині нам як ніколи потрібні такі фільми – фільми про нашу державу, про наш народ, про наші команди, про перемоги українців і про наш незборений дух".

president.gov.ua

У свою чергу, президент ФК "Динамо" Київ Ігор Суркіс нагадав переможний для клубу 1961 рік, коли кияни вперше в своїй історії вибороли золоті медалі чемпіонату СРСР та "кинули виклик Москві".

Продюсер фільму Дмитро Симонов заявив: "Ми зробили кіно про героя України, героя клуба, в якому об'єдналася велика сила футболу і велика сила кіно".

Зауважимо, що перед показом фільму дочка великого тренера Світлана Лобановська згадала життєве кредо Валерія Васильовича: "Спочатку Батьківщина, потім думай про себе".

Документальний фільм "Лобановський назавжди" знімали впродовж двох років. У фільмі відображена славетна історія великого тренера, який привів київське "Динамо" до найвищих вершин європейського футболу та виховав цілу плеяду українських футболістів зі світовим ім'ям, які ставали володарями "Золотого м'яча" – Олега Блохіна, Ігоря Бєланова, Андрія Шевченка. В урочистому заході взяли участь керівництво клубу "Динамо Київ", футболісти клубу різних поколінь, відомі українці, які доклали зусиль для розвитку "Динамо", відомі діячі культури та вболівальники клубу.

president.gov.ua

Як повідомляв 5.ua, 26 жовтня 2016 року відбувся показ фільму "Лобановський назавжди" на кінофестивалі "Молодість". У широкий прокат в Україні фільм "Лобановський назавжди" вийде 1 грудня 2016 року.

Попередній матеріал
У Кремлі визнали, що Путін слідкує за діями Януковича
Наступний матеріал
Кількість постраждалих від отруєння в Кам'янці-Подільському зросла до 129 осіб
Loading...

Вулицю Грушевського біля стадіону ім. Лобановського звільнять від барикад

У Києві між юніорами відбудеться матч імені Лобановського

Сьогодні - 73-тя річниця народження Валерія Лобановського

У Києві вшанували 9-ті роковини смерті Лобановського

Лобановський увійшов до 30-ки найкращих футбольних тренерів світу

5 канал - трансляція наживо