5.ua

Порошенко надав делегації Європарламенту список заручників міліції [відео]

  Затриманих він назвав політичними в’язнями і наголосив на необхідності їх негайного звільнення. У списку - близько 3 сотень прізвищ тих, хто нині перебуває під вартою. Окрім того, іноземній делегації розповіли про 28 осіб, які не брали участі в акціях, та попри це - вони заарештовані. Потому - опозиціонерка Ірина Геращенко продемонструвала євроделегації фотографії побитих силовиками активістів.

  Петро Порошенко, співголова комітету з парламентського співробітництва між Україною та ЄС: "28 людей були арештовані і кинуті до вязницю. мирнихї .без жодних протестів. схоплені на вулицях, побитих і кинутих до взяниць. це неприйнятно. ми проти загострення конфілкту. ось це список з 3 сотень людей які були арештовані з 23 по 27 січня. і ми вимагаємо щоб вони були негайно звільнені. Це політичні в'язні".


  Ребекка Гармс: "Розслідування конче необхідні. Але оскільки довіри українців до правоохоронців, до прокуратури немає, то потрібен незалежний орган, що відповідав би за проведення розслідувань. Він мав би отримати санкцію ради майдану".

  Сергій Тігіпко, співголова комітету з парламентського співробітництва між Україною та ЄС:  "Нам треба швидко сформувати уряд, бажано щоб це був на мій погляд уряд народної довіри хай це буде якийсь перехідний уряд, але йому буде більше довіри і він би зміг швидко владнати ситуацію".

   

  Попередній матеріал
  ЄС: свобода для протестувальників не може бути предметом переговорів
  Наступний матеріал
  На Євромайдані стартувала акція "Стрічка гідності"
  Теги:
  Loading...