Поранених силовиків літаком доправляють до Сімферополя

  26 поранених силовиків з Києва доправили літаком до Сімферополя.

   

   

  Зокрема 10 «беркутівців» та 16 військових Внутрішніх військ вже розмістили в республіканських лікарнях. За даними МОЗ Криму, в тяжкому стані жодного правоохоронця немає.  Переважно у всіх опіки, перелами та вогнепальні поранення. Сіплкуватись з журналістами більшість поранених не хочуть - закривають обличчя масками. Нагадаємо, розпорядження прийняти евакуйованих силовиків, що отримали поранення під час сутичок в Києві, вчора оголосили з трибуни Верховної Ради АРК. Лікування та реабілітація їм буде надана за державний кошт. 

   

  Єгор Жученко, офіцер прес-служби ВВ:«У многих огнестрельные ранения, ожоги, ранения населенные палками и другими предметами. Люди там находились с начала конфликта. Огнестрельного оружия у наших военнослужащих нет. Они экипированы для наведения порядка во время массовых беспорядков».

   

  Олександр Каневський, міністр охорони здоров’я АРК:«Весь необходимый материал, медикаменты в клинике есть, как в этой, так и в других. По информации МВД Крыма будет еще один самолет с ранеными. Это связано с переполненными больницами Киева».

  Попередній матеріал
  Захарченко: Міліціянтам видали бойову зброю
  Наступний матеріал
  Касянчук: Не варто панікувати через можливе закриття АЗС
  Теги:
  Loading...