фото www.radiosvoboda.org

В Донецьку сепаратисти намагаються штурмувати СБУ

  Над будівлею обласного управління СБУ у Донецьку підняли прапор радикальної антиукраїнської організації "Донецька республіка", яку офіційно заборонили у 2000 році. Там триває проросійський мітинг.

  Учасники акції вимагають, щоби до них вийшов керівник відомства та закликають звільнити так званого народного губернатора Павла Губарєва, якого затримали сьомого березня за сепаратистські заклики щодо федералізації області. Учасники намагалися захопити будівлю СБУ. За даними очевидців, із натовпу на ґанок летіли вибухові пакети, але зайти всередину їм не вдалося. Водночас, у міськраді 5 каналу заявили, що просили суд заборонити мітинги в Донецьку 15-16 березня – але Феміда відмовила.

  Максим Ровинський, начальник управління зв’язків з громадськістю: "Донецкий городской совет обратился в Донецкий окружной административный суд с просьбой запретить все акции на 15-16 марта в Донецке на которое были поданы уведомления. Сегодня в два часа ночи суд отказал в иске, мотивировал это тем, что нет доказательств опасности при проведении данных мероприятий. Скажем так, основания нам давали экспертные организации – там, правоохранительные органы, ГАИ, там коммунальные службы. А суд не посчитал, что существует опасность при проведении этих мероприятий".

  Відповідне засідання відбулося у ніч проти суботи. На забороні, нагадаємо, наполягав міський голова – після жертв у результаті зіткнень 13-го березня. Тоді на мітинг «За єдину Україну» здійснили жорстокий напад сепаратисти на чолі із російськими провокаторами.

  Попередній матеріал
  Хімічний експеримент у Харківському університеті закінчився вибухом
  Наступний матеріал
  Паркан довкола президентської адміністрації – знесли
  Теги:
  Loading...