Попередня експертиза води не виявила забруднення у Світлодарському водосховищі

  Попередня експертиза води не виявила забруднення у Світлодарському водосховищі на Вуглегірській ТЕС.

  Екологи запевняють - остаточні данні хімічного аналізу  стануть відомі наприкінці тижня. Фахвці наразі не можуть назвати маштаби викидів у повітря продуктів горіння в результаті пожежі на теплоелектростанціі. Проте запевняють - екологічноі небезпеки немає.

  Костянтин Свєтов, заступник начальника державноі екологічноі інспекціі: "Никаких фактов загрязнения и засорения водных объектов зафиксировано не было. Воздух-это в первую очередь продукты горения. Горел уголь, который там находился в помещениях. Это очень сложный вопрос. Там сейчас работает государственная комиссия. По итогам будет только известно".

  Нагадаємо 29 березня на Вуглегірській ТЕС сталася пожежа. Пошкоджені всі чотири енергоблоки станціі. Одна людина загинула. Ще дев`ять постраждали. Семеро з них у лікарні. Їх стан потерпілих лікарі оцінюють як середньої тяжкості - отруїлися чадним газом. Одна людина отримала опіки першого і другого ступеня кисті рук і обличчя. Донецька обласна прокуратура планує допитати людей, які зафільмували пожежу на ТЕС та виклали відео у інтернет щоб з`ясувати причини загорання.

  Олег Панасовський, начальник управління нагляду Донецькоі обласної прокуратури: "В теперешній час вирішується питання, щодо долучення роліку у якості доказів до матеріалів кримінального провадження. Це буде використано і слідчими при послідуючих допитах тих осіб, які бачили це своіми очими і зняли це на відео, а також будуть надані ці матеріали спеціальній комісіі, яка буде використовувати для дачі своїх висновків".

  Попередній матеріал
  КАТИ В ПОГОНАХ: як катує людей українська міліція [відео]
  Наступний матеріал
  Повінь у Маврикії забрала життя 10 людей
  Теги:
  Loading...