5.ua

Понад 5 тисяч пар шкарпеток зв'язали діти Вінниччини для бійців АТО  За цей час діти, які перебувають у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, школах-інтернатах, а також учні окремих загальноосвітніх закладів регіону власноруч зв’язали 5073 пари шкарпеток.
  Про це 2 жовтня повідомила під час прес-конференції начальник служби у справах дітей Вінницької облдержадміністрації Тетяна Дорош.

  "Першочергова мета акції — залучити дітей, які перебувають у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, школах-інтернатах до виготовлення вовняних шкарпеток для захисників України. Також ми подумали, що це буде дуже гарний виховний момент, коли кожен зможе долучитися до надання допомогинашим бійцям, що у зоні АТО. До участі в акції долучалися всі: як дівчатка, так і хлопчики різного віку", - наголосила Тетяна Дорош.

  Виготовлені дітьми вироби будуть передані бійцям дев’ятого вінницького батальйону територіальної оборони, які нині знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. У кожну пару шкарпеток діти Вінниччини помістили для бійців ще й маленькі обереги: ангелочки, ляльки-мотанки, сплетені власноруч жовто-блакитні стрічки.

  Разом з тим кожен учасник акції передав нашим захисникам листи та малюнки. Діти мають надію, що їх подарунки не тільки зігріють наших захисників, але й обов’язково нагадають їм рідний дім, де їх люблять і чекають. У своїх письмових посланнях маленькі вихованці бажають бійцям сили, витривалості та мужності, і обов’язково – повернутися додому живими, здоровими та з перемогою. Окрім того, до посилок із шкарпетками додалися шапки, рукавички та солодощі для захисниківВітчизни. Не дивлячись на те, що акцію планувалося завершити до 30 вересня 2014 року, окремі райони продовжують збір теплих шкарпеток та речей для передачі їх хлопцям, які зараз перебувають у зоні бойових дій.

  "У ході прес-конференції зібрані речі були передані представникам департаменту цивільного захисту облдержадміністрації для подальшої відправки для бійців дев’ятого Вінницького батальйону територіальної оборони, що зараз у зоні проведення АТО", - зазначили у Вінницький ОДА.
  Попередній матеріал
  У Гонконзі тепер є місцевий "антимайдан"
  Наступний матеріал
  Президент запевнив інвесторів у прагненні створити сприятливий інвестиційний клімат
  Теги:
  Loading...