Помер відомий український співак та композитор Микола Мозговий

  Трагічна звістка. Зранку 30 липня помер співак та композитор Микола Мозговий. Йому було 62, у нього не витримало серце. Прощання з митцем має відбутися у неділю в палаці "Україна".

  Микола Мозговий народився 1 вересня 1947 року на Хмельниччині.

  Закінчив київську консерваторію за класом вокалу. Починав кар`єру естрадного співака в Івано-Франківському ансамблі "Беркут", пізніше був запрошений до Київського мюзик-холу.

   Після того, як 1979-го року Софія Ротару заспівала його пісню "Рідний край", ім`я Миколи Мозгового стало широковідомим. У вісімдесятих виконував власні пісні у складі ансамблів "Мальви" і "Вересень". Тоді ж з`явилися на світ "Горянка", "Моя перша любов", "Минає день", "Зачаровані слова".

  Певний час вважався найоплачуванішим співаком в Україні. Очолював мистецький фонд Івасюка і Український театр пісні, організовував музичні фестивалі. З березня 2005-го - гендиректор Національного палацу мистецтв "Україна". Завідувач кафедри теорії та методики постановки голосу Інституту мистецтв при університеті Драгоманова, професор, кандидат наук. Народний артист України.

  Попередній матеріал
  Чечетов: У ВР є 300 голосів для зміни Конституції
  Наступний матеріал
  Попов: До кінця року у Києві з`являться 3 станції метро та добудують швидкісний трамвай
  Теги:
  Loading...