Дмитро Гнатюк ICTV

Помер всесвітньо відомий український співак

Дмитро Гнатюк був першим виконавцем хітів 1960-х: легендарних пісень "Два кольори" і "Мій Київ"

Помер Герой України, відомий оперний співак Дмитро Гнатюк. Йому був 91 рік, повідомляється на інтернет-порталі газети "День".

"Сумну новину про те, що перестало битися серце видатного оперного співака, режисера, педагога, Героя України повідомив ректор Національної музичної академії України Володимир Рожок. У минулому році в Академії відзначили 90-річчя відомого баритона. Хоча 2016-й був не простим для Дмитра Михайловича, але він мужньо боровся з хворобою. Смерть художника - важка втрата для всього мистецтва нашої країни, а його ім'я ще за життя вписано в золоту скарбницю національної культури, - йдеться в повідомленні.

Додамо, що Дмитро Гнатюк був першим виконавцем хітів 1960-х: легендарних пісень "Два кольори" і "Мій Київ". На оперній сцені він створив такі самобутні образи, як Остап, Микола ("Тарас Бульба", "Наталка-Полтавка" Лисенка), Петруччіо ("Приборкання норовливої" Шебаліна), Мазепа, Онєгін ("Мазепа, "Євгеній Онєгін" Чайковського), Фігаро ("Севільський цирульник" Россіні) та інші.

Президент Петро Порошенко висловив співчуття рідним, близьким, колегам та всім шанувальникам видатного оперного співака, Героя України Дмитра Гнатюка у зв'язку із його смертю.

"Україна понесла непоправну втрату – відійшов у вічність видатний митець епохи, геніальний співак, великий громадянин. Ми втратили митця, який збагатив національну і світову культуру, творчість якого наповнювала нас гордістю за рідну землю та свій народ. Сумую разом з мільйонами шанувальників неперевершеної творчості великого майстра. Світла пам’ять про прекрасну людину та великого патріота України назавжди залишиться у наших серцях", - зазначив Петро Порошенко.

Попередній матеріал
У Норвегії розбився гелікоптер з людьми на борту
Наступний матеріал
Порошенко звільнив голову Служби зовнішньої розвідки
Теги:
Loading...