Фото 112.ua

Помер чільник УПЦ (МП) Володимир

  Помер митрополит Київський та всієї України, чільник УПЦ (МП) Володимир. Про це повідомив його прес-секретар Олександр Драбинко.


  Наприкінці лютого Синод Української православної церкви Московського патріархату визнав неможливість виконання Володимиром своїх обов’язків, як чільника церкви – за станом здоров’я. На початку літа його самопочуття погіршилося. Напередодні консиліум лікарів заявив, що стан митрополита тяжкий, обумовлений складним онкологічним захворюванням.

  Нагадаємо, з 1966-го року митрополит Володимир став архієреєм Української православної церкви Московського патріархату, в 1992-му – був обраний її предстоятелем. В листопаді митрополиту мало б виповнитися 79 років.

  Попрощатися з предстоятелем Української православної церкви віруючі та духовенство зможуть у неділю, 6 липня, в Успенському соборі Києво-Печерської лаври – таке повідомляють на сайті УПЦ (МП). Час відспівування та місце поховання митрополита Володимира визначить Священний синод. Окрім того, мають визначити дату проведення Собору єпископів Української православної церкви, який має обрати нового предстоятеля.


  Попередній матеріал
  ООН закликає подбати про цивільних у зоні АТО і розслідувати злочини бойовиків
  Наступний матеріал
  Франція намагається покращити стосунки з Росією
  Теги:
  Loading...