twitter.com

Полторак звільнив свого радника, волонтера і фотографа Муравського, через резонансне фото

  У зв’язку із резонансом навколо фотографій волонтера і фотографа Дмитра Муравського, міністр оборони прийняв рішення звільнити його з посади радника на громадських засадах

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

  "У відомстві неодноразово отримували від нього якісні, художньо оформлені фото, які Міністерство жодного разу не позиціонувало як документальні або як фото реальних бойових дії. Дмитро Муравський досить тривалий час за особистою ініціативою як волонтер та фотограф працював у зоні проведення АТО та на полігонах під час навчань. Ним було безкоштовно передано Міністерству оборони України фотобанк, який використовувався для популяризації служби у Збройних Силах, а не як світлини реальних бойових дій", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що Дмитром Муравським було запропоновано Міноборони створити Інформаційно-координаційний центр, до роботи у якому планувалося залучати на волонтерських засадах фотографів, відеооператорів, художників, режисерів та сценаристів з метою надання їм можливості створювати якісний контент про Збройні Сили. Для організації цієї роботи 16 червня цього року Дмитра Муравського було призначено на посаду радника на громадських засадах.

  "Всі фотографії, навколо яких зараз виник резонанс, відзняті автором до офіційного призначення до Міністерства оборони, та зроблені ним на особистий розсуд. Міністерство оборони не позиціонувало ці світлини як фото реальних бойових дій, та не заявляло про це офіційно — про це казав сам автор. До Міністерства оборони за коментарями ніхто не звертався", - додали у відомстві.

  Міноборони зазначило: "У війні з російською агресією Україна завжди дотримувалася принципу безкомпромісної правдивості і прозорості, в тому числі в боротьбі з російською пропагандою".

  Попередній матеріал
  У Вашингтоні українці приєдналися до всесвітньої акції "Забіг у вишиванках"
  Наступний матеріал
  Лисенко: Командування бойовиків наказало збивати безпілотники ОБСЄ
  Теги:
  Loading...
  ГУР оприлюднила фото російських військових-диверсантів

  ГУР оприлюднила фото російських військових-диверсантів

  У штабі АТО оприлюднили фото наслідків обстрілу бойовиками Мар'їнки

  У штабі АТО оприлюднили фото наслідків обстрілу бойовиками Мар'їнки