Полторак покарав 10 високопосадовців ЗСУ за неналежну організацію навчань на Гончарівському полігоні

  Розслідування почали після того, як волонтери оприлюднили відео, на яких видно, що резервісти 15 червня протягом дня сиділи під парканом військової частини, де мали б тренуватися

  Десятьох високопосадовців Збройних сил притягнув до відповідальності міністр оборони Степана Полторак за неналежну організацію навчального збору у селищі Гончарівське. Провести службове розслідування міністр раніше доручав Військовій службі правопорядку.

  "Необхідно підготувати мені проект наказу, де визначено рівень і ступінь відповідальності кожного керівника, а також я хотів би, щоб у тому наказі крім накладання дисциплінарного стягнення я побачив і заходи, які необхідно провести Генеральному штабу, сухопутним військам і командуванню, оперативному командуванню, щоб у подальшому таких недоліків просто не було", – заявив Полторак.

  Нагадаємо, раніше волонтери оприлюднили відеоматеріали, на яких видно, що резервісти 15 червня протягом дня сиділи під парканом військової частини, де мали б тренуватися. Частина з них, як стверджували волонтери, була в нетверезому стані.

  Попередній матеріал
  Саєнко: З вересня почнеться комплексний ремонт доріг по всій країні
  Наступний матеріал
  Україна програла Польщі в останньому матчі на Євро-2016

  Полторак розжалував до солдата та звільнив із лав ЗСУ офіцера-хабарника

  Полторак озвучив бойові втрати на Донбасі з початку року – 623 вбитих та поранених

  Полторак нагородив 11-річного волонтера відзнакою "За сприяння ЗСУ"