http://cfts.org.ua/

Полторак доручив провести службове розслідування щодо розміщення бійців ЗСУ на Маріупольському летовищі

  До 5 січня винні у позаштатній ситуації мають бути визначені, наголосив міністр оборони

  Міністр оборони України Степан Полторак доручив Військовій службі правопорядку у Збройних Силах провести службове розслідування за фактом неналежного перевезення та подальшого розташування на Маріупольському летовищі військовослужбовців ЗСУ – учасників урочистостей у Маріуполі Донецької області 31 грудня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

  "За результатами розслідування міністром оборони України будуть прийняті відповідні рішення стосовно відповідальних посадових осіб, чиї дії призвели до виникнення цієї ситуації", – йдеться у повідомленні.

  Крім того, як написав сам міністр оборони на сторінці у Facebook, він "обурений діями керівництва штабу АТО, командування ОТУ "Маріуполь" та 54 бригади, які не забезпечили належної доставки та розміщення військовослужбовців, викликаних з підрозділів для нагородження".

  "Дав вказівку прискорити хід службового розслідування. До 5 січня ВСП має доповісти про посадових осіб, винних у ситуації, що склалася, та визначити їх ступінь відповідальності. Усіх винних посадових осіб буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності", – заявив Полторак.

  Дивіться також: Бійці привітали українців з Новим роком із передової

  Попередній матеріал
  Апеляційний суд визначив долю справи щодо 11 екс-депутатів ВР Криму, підозрюваних у держзраді
  Наступний матеріал
  У Мінагрополітики назвали "головну перемогу" за рік

  Бійці привітали українців з Новим роком із передової - відео

  Як волонтери вітали поранених бійців АТО з наступаючим Новим роком