5.ua

Полтавці вимагають відставки воєнкома-русофіла

  Близько півсотні людей пікетували у Полтаві місцевий військкомат із вимогою відставки його керівника. Активісти стверджують: виявили на інтернет-сторінці військовослужбовця дописи, які свідчать про його симпатії до дій Російської федерації – анексії Криму та сепаратистських проявів на сході країни.


  Активне користування мережею Інтернет зіпсувало репутацію військового комісара Полтавщини. Громадські активісти, побувавши на персональній сторінці Бориса Павлова, обурилися його антиукраїнською позицією. Вважають – з таким миритися не можна.

  "Це вже була остання крапля від громадськості і громадськість добилася відсторонення його. Це посада, що дає доступ до державних таємниць, ми не можемо з цим миритися" – каже активіст Олександр Лещенко.

  Борис Павлов звинувачення на свою адресу відкидає і каже, що з посади йти не має наміру. Але поки що тимчасово переклав повноваження на заступника. Ситуацію ж, що склалася, називає провокацією, і переконує: його сторінку в соцмережі зламали.

  Голова Полтавської облради Петро Ворона вважає за необхідне перевірити всіх військових комісарів – не лише на Полтавщині, а й в усій країні. Він каже: "Я не можу радити міністрові оборони, але я вважаю, що треба прийняти вольове рішення і перевірити усіх воєнкомів України. Хто є хто і хто там сидить. І зробити це треба було на другий день після його призначення".

  Нині представники СБУ та військової прокуратури перевіряють звинувачення на адресу воєнкома.

  Прес-офіцер УСБУ у Полтавській області Олексій Скрильник запевнив: "Обов’язково буде правове реагування. Дякуємо за надану інформацію громадським організаціям Полтави. Вважаємо, що подібні заклики та дії мешканців Полтавщини, яка є спокійним та патріотично налаштованим регіоном, недопустимі".

  Скандальної сторінки Бориса Павлова в соцмережі вже немає. Військовий комісар каже: видалив її сам через ажіотаж довкола події.

  Ігор Кужик, Полтава, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Геральдична палата оприлюднила новий дизайн гривні
  Наступний матеріал
  Українці пікетуватимуть святкування Дня взяття Бастилії у посольстві Франції
  Loading...