vremya4e.com

До польської прокуратури подали позов через образу відомо телеведучого на адресу українців

Польський ведучий назвав українців "гвалтівниками" і "різунами"

Об’єднання українців у Польщі (ОУП) позивається до прокуратури на відомого польського телеведучого Войцєха Цейровоського за образу. Про це йдеться в позові ОУП до районної прокуратури міста Кошалін (Польща), передає "Укрінформ".

Як зазначається у документі, 15 жовтня журналіст під час ефіру на "Польському радіо Кошалін" назвав усіх українців "гвалтівниками" і "різунами". На уточнююче запитання ведучого, чи він вважає геть усіх українців "гвалтівниками" і "різунами", Цейровський відповів: "…підтверджую, усіх".

"Ці висловлювання є образливими й такими, що нехтують і зневажають людську гідність, виражають презирство по відношенню до українців, принижують їх в очах громадської думки і як наслідок зневажають осіб української національності з огляду на їх національну ідентичність, що є ознакою злочину, передбаченого статтею 257 Кримінального кодексу (публічна зневага особи чи групи осіб з огляду на національну, етнічну, расову чи релігійну приналежність)", – йдеться в позові.

Укрінформ

Зазначимо, що за польським законодавством за цей злочин передбачено покарання у вигляді ув’язнення терміном до трьох років.

Як стало відомо, ОУП просить прокуратуру вивчити запис радіопередачі, допитати радіоведучого цієї програми Анджея Рудніка і Войцеха Цейровського, а також забезпечити присутність представника ОУП під час цих дій.

За даними видання, ведучий Цейровський притримується правоконсервативних поглядів.

Нагадаємо, у жовтні у Польщі вибачилися за знищення пам'ятника воїнам УПА.

Попередній матеріал
Берці, штани та білизна: у Міноборони розповіли про забезпечення бійців АТО зимовою формою
Наступний матеріал
У Києві поліцейські затримали чоловіків, які торгували гранатами на Оболонському проспекті – фото
Теги:
Loading...
Сейм Польщі схвалив Декларацію пам'яті і солідарності – Парубій

Сейм Польщі схвалив Декларацію пам'яті і солідарності – Парубій

У Польщі вибачилися за знищення пам'ятника воїнам УПА

У Польщі вибачилися за знищення пам'ятника воїнам УПА