goloskarpat.info

Половина українців вважає, що між Україною й Росією - війна

  Більшість українців вважає, що наразі відбувається війна між Україною і Росією.


  Такими є результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", повідомляє "Українська правда".

  Зокрема, відповідаючи на питання, "Як би Ви оцінили сьогоднішній стан відносин України та Росії", 57% вважають, що це війна, кожен п'ятий (19%) - політичний конфлікт, 8% - тимчасове непорозуміння, 6% - економічний конфлікт, 1% - інше, 9% - не визначилися щодо цього питання.

  При цьому переважно як війну оцінюють сьогоднішні відносини двох держав в усіх регіонах, крім Донбасу і Харкова – в цих регіонах стан відносин вважають політичним конфліктом.

  Більше половини опитаних (58%) вважають, що Україна має повністю закрити кордон з Росією, 34% - проти цього, 8% - не визначилися. Закриття кордонів переважно підтримують в усіх регіонах, окрім Півдня, Харкова і Донбасу.

  Водночас половина респондентів (49%) переконані, що необхідно запровадити візовий режим з Росією, 41% - проти цього, 10% - не визначилися. Проти візового режиму з Росією найбільше висловлюються мешканці Півдня, Харкова і Донбасу.

  Переважна більшість опитаних (75%) підтримують унітарний устрій України, 12% - федеративний, 13% - не визначилися.
  Впродовж останніх 3 місяців спостерігається збільшення прихильників унітарного устрою (з 69% у квітні до 75% у липні).

  Дослідження показало, що більше половини українців (58%) вважають, що за збройними протистояннями на Сході України стоять російські спецслужби, а половина (49%) вважають що до цього має причетність оточення колишнього Президента Януковича.

  Ще чверть покладають відповідальність на Партію регіонів (28%) та на місцевих олігархів (24%), кожен п'ятий (18%) вважає, що за цим стоять місцеві мешканці, невдоволені політикою нової влади, 15% - радикальні нацiоналiстичнi організації, 11% - західні спецслужби, 6% - українські спецслужби, за інший варіант – 4%, не визначилися із відповіддю – 11%.
  Попередній матеріал
  Українські війська ввійшли у Лисичанськ
  Наступний матеріал
  Граничний вік для військовозобов‘язаних в Україні збільшили до 60 років
  Теги:
  Loading...