Офіційний сайт Президента України

Полковник Без’язиков розповів Порошенку, що пережив у полоні

За словами Президента, Росія блокувала процес обміну українських бранців

У середу, 6 липня, Президент Петро Порошенко зустрівся із полковником ЗСУ Іваном Без’язиковим, якого напередодні звільнили з полону бойовиків.

Полковник розповів Президенту про те, як потрапив у полон майже два роки тому, та умови, в яких його утримували проросійські бойовики – де та як із ним поводилися терористи.

"Дуже важко переосмислити те, що відбулося. Дуже важкий і довгий шлях мені довелося пройти", – сказав він.

Порошенко, у свою чергу, наголосив, що звільнення українських громадян з полону бойовиків – одне з головних завдань сьогодні.

"Ми будемо боротися за повернення кожного українця. Незалежно від того, це полковник, рядовий чи волонтер, чи цивільний", – заявив Президент.

Він зазначив, що операція зі звільнення Без’язикова з полону була непростою через блокування Росією процесу обміну. Президент також нагадав, що процес обміну 25 українських заручників на 50 бойовиків був заблокований у Мінську.

"Незважаючи на те, що це зайняло довгий час - те, що ви повернулися додому, це є і наша служба, і офіцери сприймають як справжню перемогу, адже до цього багато людей доклало чимало зусиль", – також сказав Порошенко.

Попередній матеріал
Загострення в зоні АТО триває: окупанти задіяли важку артилерію і міномети
Наступний матеріал
Український переговірник розкрив порядок денний політичної підгрупи в Мінську
Loading...

Внаслідок оперативної комбінації СБУ з неволі окупантів звільнили полковника Без’язикова