5.ua

Політика по-харківськи: адвоката Тимошенко облили зеленкою прямо в суді (оновлено) [відео]

   

  Марина Капінос, державний обвинувач: «Сьогодні ми маємо чергову неявку підсудної, судом оголошено акт, складений працівниками пенітенціарної служби про те, що підсудна відмовилася від участі в судовому засіданні. Тому суд був змушений знову перенести розгляд справи на інший час».

  Тим часом, перед засіданням захисника опозиціонерки Сергія Власенка знову облили зеленкою. Інцидент стався у приміщенні Київського райсуду Харкова. Нападників затримали одразу сам захисник та його супутники. Невідомих забрали працівники спецпідрозділу «Грифон», які охороняють будівлю. Опозиція заявляє про замовний характер акції, міліція – обіцяє об'єктивне розслідування. Справу внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань.

  Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко: «В той час, коли Янукович з Азаровим розказують про європейський вектор розвитку України, ви зараз бачите європейське обличчя України. Всі сьогоднішні події – це чергове підтвердження продовження політичних репресій в Україні, які розпочалися з приходом до влади Віктора Януковича, важливим елементом яких є сфальшовані справи Юлії Тимошенко. Все це свідчить про те, що ніхто ні в яку Європу йти не збирається».

  Микола Голуб, заступник начальника ГУ МВС в Харківській області: «В настоящее время эти граждане находятся в одном из служебных помещений спецподразделения, материал зарегистрирован в журнале единого облика Червонозаводского РО, проведен следственно-оперативной группой осмотр места происшествия. Эти люди опрашиваются, устанавливаются мотивы совершения данных действий. В зависимости от обстоятельств, которые будут выяснены, и будет приниматься окончательное решение». 

  Попередній матеріал
  Томенко: за заявами побитих журналістів відкрили 11 справ [відео]
  Наступний матеріал
  Тернопільська прокуратура відкрила справу проти пікетувальників ОДА [відео]
  Теги:
  Loading...