Поліція затримала 110 дівчат у борделях Харкова та Львова Національна поліція

У Харкові та Львові поліція затримала 110 дівчат, більшість з яких підозрюється у проституції

Було одночасно проведено 11 обшуків та припинено діяльність мережі борделів

У Львові та Харкові затримано понад 110 дівчат, які працювали у будинках розпусти, завуальованих під стриптиз-клуби. Переважна більшість з затриманих надавала сексуальні послуги за грошову винагороду, передає департамент комунікації Національної поліції України.

"До проведення операції були залучені оперативники Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Нацполіції та його територіальні підрозділи у Львівській, Київській, Харківській областях та місті Києві, слідче управління та прокуратура Львівської області", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що було одночасно проведено 11 обшуків у Львові та Харкові, за результатами яких вилучено коштів на суму близько 200 тис. грн, мобільні телефони та сім-карти, рекламна продукція, "чорна бухгалтерія" (записи щодо клієнтів та кількість отриманих коштів).

Правоохоронці встановили директорів, адміністраторів, касирів, а також обслуговчий персонал борделів. Зазначається, що для налагодження ефективної роботи, організатори переобладнали частину приміщень клубів під кімнати для надання інтимних послуг.

/
/
/
/
/
/

У закладах використовувалась власна валюта, яка в еквіваленті дорівнювала гривні. Вартість сексуальних послуг приблизно складала від 1 тис. до 3,5 тис. гривень за годину, 40% цієї суми залишалося у "робітниці». Клієнтами виявлених борделів були переважно іноземці, серед них – велика кількість студентів.

Наразі проводяться подальші слідчі (розшукові) дії за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) КК України.

Нагадаємо, у Маріуполі було викрито елітний бордель у будинку культури.

Попередній матеріал
У Сеулі 12 тис. демонстрантів вимагають відставки президента Південної Кореї
Наступний матеріал
Пентагон розсекретив бюджет військової розвідки США на 2016 рік

У Маріуполі викрито елітний бордель у будинку культури

У центрі Києва викрили два борделі (фото, відео)