Поліція підтвердила інсценування вбивства одеського адвоката

  Правоохоронці спіймали банду, яка викрадала і вбивала людей

  Членів злочинного угруповання, яке викрадало, шантажувало і вбивало людей на Одещині, затримала поліція. Про це повідомила голова Національної поліції Хатія Деканоідзе на своїй сторінці у Facebook. Зловмисники викрадали, здебільшого, соціально незахищених людей і змушували їх переоформлювати нерухомість на членів банди.

  В одній з таких справ до правоохоронців звернувся адвокат, який вивчав злочинний розподіл земельних ділянок у курортних районах області. Ідеться, зокрема, про реалізацією інвестпроекту з будівництва набережної в Затоці. У зв'язку зі своєю діяльністю чоловік отримував погрози.

  Поліція почала відстежувати підготовку замовного вбивства. Операція тривала кілька місяців. Щоб затримати організаторів і посередників замаху, правоохоронці навіть вдалися до інсценування вбивства адвоката - заявника. Зрештою правоохоронці схопили підозрюваних. А також звільнили заручника, якого члени угруповання викрали для шантажу. Провели вже близько 30 обшуків, під час яких вилучили зброю.

  Нагадаємо, кілька днів тому в Києві затримали банду, яка протягом тривалого часу викрадала, катувала та вбивала мешканців столиці, щоб заволодіти їхнім житлом.

  Попередній матеріал
  Російські окупанти здійснюють "кероване загострення конфлікту" на Донбасі – Міноборони
  Наступний матеріал
  "Океан Ельзи" в Маріуполі: аби потрапити на концерт, люди ще зранку стоять у черзі

  Спецоперація в Одесі: СБУ імітувала убивство адвоката, щоб піймати кілерів

  План "Перехоплення" в Одесі: невідомі розстріляли автомобіль правозахисника

  Поліція знайшла викраденого у Києві француза і затримала підозрюваних

  Затримано банду, яка катувала і вбивала киян заради їхніх квартир