Затримання поліція

Поліцейські затримали свого колегу, що продавав конфіденційну інформацію колекторським фірмам – подробиці

Отримані таким шляхом доходи екс-посадовця поліції стали поясненням придбаної ним у Києві нерухомості – 9 квартир, які наразі він здає в оренду

Працівники Департаменту внутрішньої безпеки та Головного слідчого управління Національної поліції викрили колишнього начальника одного з департаментів НПУ в організації схеми незаконного збагачення, шляхом продажу службової інформації, зокрема, колекторським конторам. За легалізовані кошти посадовець придбав 9 квартир у столиці. Про таке інформує прес-служба Національної поліції України.

Повідомляється, що 47-річний полковник поліції на початку 2018 року вийшов на пенсію і разом з чинними працівниками поліції налагодив схему незаконного збагачення, шляхом систематичного незаконного втручання у роботу автоматизованих систем МВС та НПУ й незаконного використання інформації з обмеженим доступом.

Спільники надавали змогу іншим учасникам організованої групи – своїм колишнім колегам – здійснювати несанкціоноване, віддалене втручання до службових систем з метою незаконного отримання конфіденційних відомостей про громадян України. Інформація передавалася представникам комерційних структур за грошову винагороду.

Домашня АТС комп'ютер сервер

Встановлено, що клієнтами та нелегальними користувачами службової інформації були персонал і працівники служби безпеки колекторських контор, великих приватних підприємств, банківських установ або будь-яка платоспроможна особа. Одних цікавили відомості при прийомі людей на роботу, інших адреси фактичного проживання кредиторів чи боржників, третіх – персональні дані працівників правоохоронних органів.

Отримані таким шляхом доходи екс-посадовця поліції стали поясненням придбаної ним у Києві нерухомості – 9 квартир, які наразі він здає в оренду. Частина з них була куплена до виходу на пенсію, тобто витік конфіденційної інформації здійснювався ним і під час перебування на службі в органах.

Слідчими ГСУ готується оголошення підозри шести учасникам змови за ч.3 ст.28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч.2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) та ч.2 ст.361-2 (Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно- обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації) Кримінального кодексу України.

Попередній матеріал
Пільговий період розмитнення авто на "єврономерах" добігає кінця: скільки вже сплатили до бюджету
Наступний матеріал
"Життя дає набагато цікавіші уроки": Туск став почесним доктором Львівського університету

"Про їхні злочини можна знімати блокбастери": в Рівному затримали ватажка банди "Федора"

На Донбасі схопили юного бойовика, що три роки "служив" на блокпосту "Горинич"

Привласнили 39 мільйонів: суд заарештував екс-керівників "Укргазбанку"

Акція "Вставай, Бандеро!": в центрі Києва вимагають реформування МВС – включення

Перевіряємо наочно: як працює система TruCam і чи змінила вона ситуацію на дорогах

В Україні суд вперше виніс рішення у справі щодо булінгу: що це таке