Похід на обід завершився для киянки струсом мозку - на жінку впала частина покрівлі будинку

  Виходячи на прогулянку краще одягати каску. У цьому змогла переконатися киянка Євгенія. Похід на обід завершився для неї струсом мозку, травмою черепа та рубцем на обличчі. На жінку впала частина покрівлі з будинку банку.
  Після нещасного випадку Євгенія Нікітченко змінила зачіску, бо впевнена, що рубці не прикрашають жінок. Лише для знімальної групи погодилася заколоти волосся. За місяць рана трохи загоїлася. Втім на місці, на якому зробили п`ять швів, слід таки залишиться, сказали лікарі. До власників приміщення, дах якого неполагоджений, Женя звернулася з проханням заплатити за пластичну операцію.

  Євгенія Нікітченко, постраждала: "Мне был написан письменный ответ, в котором говорилось, что в течении десяти дней, которые уже прошли, до сих пор не установлено - с их ли крыши слетел этот лист. Возмущает то, что меня направляют в строительную компанию, которая проводила ремонтные работы или стройку. Таким образом можна искать и строителей дома".

  Свідків інциденту предосить. Тож, казати, що шматок заліза злетів з іншої будівлі, смішно - запевняє Євгенія. Після такої відповіді від банку, вона зажадала й моральної компенсації. Адже, коли їхала в кареті швидкої допомоги думала, що помре. У філіалі банку, біля якого постраждала жінка, питання журналістів переадресували до їхнього головного офісу. Там пояснили, що сталося непорозуміння. Пообіцяли якнайшвидше все владнати.

  Аліна Мельник, представник прес-служби банку: "Ми докладаємо максимум зусиль, щоб позитивно та максимально швидко владнати це питання. Наразі розмір компенсації, яку відповідальна сторона має відшкодувати, погоджується з протилежною стороною".

  Людмила Опришко, юрист із двадцятирічним стажем, переконана, правда на боці постраждалої.

  Людмила Опришко, юрист: "Будь-яке завдання шкоди здоров’ю є протиправним. Тому доводити ще якусь протиправність немає необхідності. А якщо шкода завдана не лише здоров’ю, якщо людина зазнала ще й моральних травм: страждань, переживань, вона також має право на відшкодування моральної шкоди".

  Після звернення в головний офіс банку  там погодились виплатити гроші. Втім, це скоріше вийняток. Тому юристи радять усім, хто зазнав будь-яких травм не з власної вини, шукати винуватця і вимагати компенсації.

  Людмила Голоднік, Василь Довгий та Сергій Кондратьєв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.25Мб)
  Попередній матеріал
  У Києві спростять процедуру землевідведення
  Наступний матеріал
  Черговий рекорд донбаського богатиря - через чоловіка переїхали машини масою у 20 тонн
  Теги:
  Loading...