5.ua

Поїзди з Криму посилено перевіряють прикордонники і Самооборона

  Підозрілих гостей з Кримського півострова дедалі частіше виявляють на залізничній станції у Херсоні. Там проводять посилений контроль усіх людей та транспорту, які їдуть на материкову Україну. Прикордонники та правоохоронці працюють пліч-о-пліч з місцевими громадськими активістами.


  Потяг Сімферополь-Одеса зупиняється у Херсоні. Саме до нього миттю вирушають правоохоронці та прикордонники зі службовими собаками. Поруч із ними – представники Самооборони. Кажуть, отримали сигнал, що у вагонах їдуть підозрілі особи.

  Пересторога не зайва, кажуть прикордонники. Днями зняли з потяга групу диверсантів, які прямували до Одеси. З потяга було знято 36 осіб, які попали під відповідну категорію ризиків і були повернуті до АР Крим. "Буває й менше – 15 осіб, три особи, це день від дня, по-різному" – каже офіцер.

  Усі потяги, які курсують з Криму, оглядають особливо ретельно. Здійснюють не лише фейс-контроль, а й оглядають речі, щоб бува не провезли на материкову Україну зброю або військову амуніцію. До такої перевірки більшість пасажирів ставляться лояльно, проте не всі.

  Цього разу підозрілих осіб у вагонах не виявили, проте прикордонники, правоохоронці та самооборонці кажуть, допоки існує загроза перекидання диверсійних груп із Криму, вони щодня виходитимуть у такі рейди.

  Яніна Лебедєва, Ігор Галенкевич, Херсонщина, 5 канал.
  Попередній матеріал
  Турчинов запевнив заступника генсека ООН – вибори в Україні пройдуть за планом
  Наступний матеріал
  9 травня в Чорне море ввійде американський крейсер Vella Gulf - ЗМІ