Погода: в Україні до -22

  Новий ще потужніший наступ негоди очікується найближчої доби. Уночі стовпчик температура впаде до 14-ти градусів морозу. На Прикарпатті - до мінус двадцяти двох. У Києві - вночі мінус 14, вдень мінус 6, зранку невеликий сніг.

  А от у Дрогобичі, на Львівщині, рух транспорту і пересування пішоходів - обмежені. Таку ситуацію спричинив снігопад, який тривав понад півдоби, - повідомляють у Львівському МНС. У Дрогобицькому, Трускавецькому і Стрийському районах - висота снігу перевалює за півметра. Із цим лихом борються рятувальники і 20 одиниць техніки.

  Інша біда - на Сході України. Водою залиті близько ста будинків і майже півтисячі садиб у Херсонській і Дніпропетровській областях. Про це повідомляють у прес-службі МНС. Також льодохід очікується на річках Стир, Горинь і Случ, які протікають у Рівненській і Житомирській Областях. Підйом води може призвести до підтоплення населених пунктів. Сьогодні ж - на Сході України - пориви вітру сягатимуть 15-20 метрів за секунду, хуртовини, на дорогах ожеледиця.

  Попередній матеріал
  У Лос-Анджелесі роздали "Золоту Малину"
  Наступний матеріал
  Сьогодні - Середохресна неділя
  Теги: