Податкова хоче змусити орендодавців платити збори

  Щоби змусити власників квартир, які здають житло туристам на півдні України платити збори, податкова міліція провела показовий рейд. Але його результати виявилися неочікуваними - податківці закликали українців не селитися у сімнівних готелях і під час відпочинку і не купувати з рук алкогольні напої.

  Як запевняють чиновники, на півдні України, здебільшого в Одеській області та у Криму відпочивальникам пропонують селитися в  готелях, де порушуються санітарні норми, а мешканці не мають можливості поскаржитися, позаяк функціонують такі заклади нелегально. На вулицях відпочивальникам продають під виглядом вина та коньяку продають сурогат. Такої продукції лише з початку курортного сезону конфіскували на більш як 20 мільйонів гривень.

  Генадій Лісовий, начальник ГУ податкової міліції ДПА України: "Треба уважно дивитися на різного роду пластикові бутилки з яскравими красивими етикетками - Мускат Чорний, 7 небо, Шардоне. Каберне.. Продажа йде як кажуть "по сносной ценє", але якість цієї продукції шановні колеги це абсолютно ординарне у кращому випадку вино куди добавлені різні примесі і щонайменше це буде просто кишковий розлад".

  Попередній матеріал
  У Парижі спалахнув літак Airbus
  Наступний матеріал
  Чавес: США хочуть війни в Латинській Америці
  Теги:
  Loading...