відзнака УГКЦ 5.ua

"Небайдужі до війни": Почесну відзнаку УГКЦ отримали 5 лауреатів з України та Польщі

Серед них бійці, волонтерка, польський публіцист та лікарня імені Мечникова у Дніпрі

У Дніпрі вручили відзнаки блаженного священномученика Омеляна Ковча. За жертовність і гуманізм цього року високу нагороду від Української греко-католицької церкви отримали 5 лауреатів з України і Польщі, передає "5 канал".

Як стало відомо, це учасники бойових дій на Сході, військовослужбовці ЗСУ: Ігор Лук‘янець з Новоград-Волинського і Володимир Гера з села Чернилява на Львівщині, волонтер і засновниця міжнародного благодійного фонду "Кожний може" Марина Лисак, польський публіцист Адам Міхник, а також Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені Мечникова, де від початку військових дій приймають поранених.

Вручав відзнаку глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук. Священномученика Омеляна Ковча канонізували 15 років тому, відзнака його імені вручається від 2010 року.

"Ці лауреати, які сьогодні отримають відзнаку, є прикладами продовження діла, милосердя і любові, є прикладом того, що героїчні чесноти українського народу не тільки належать до нашої історії, вони є частиною нашого героїчного сьогодення", – зазначив на урочистостях Святослав Шевчук.

"Ще раз хотів подякувати всім людям, які вірять і підтримують військових, коли знаходишся там і знаєш, що за тебе люди переживають, тоді є натхнення, і ти знаєш, чого знаходишся там", – додав лауреат Відзнаки блаженного Омеляна Ковча Ігор Лук‘янець. 

Дивіться також: "Тим, що відновлюють Донбас": в Одесі медалями "За жертовність" нагородили трьох бійців АТО

Попередній матеріал
Ситуація на Донеччині: що розповіли захисники Новогригорівки про ворожі ДРГ
Наступний матеріал
Штаб АТО: Терористи гатили по Широкиному з танків та 122-мм артилерії

Президент нагородив посмертно 39 героїв АТО

Президент нагородив Яроша та ще трьох учасників АТО орденом Богдана Хмельницького

"Тим, що відновлюють Донбас": в Одесі медалями "За жертовність" нагородили трьох бійців АТО

Президент нагородив героїв АТО та капрала Нацполіції