Почати зі швидкої ходьби закінчити марафоном [відео]

  Почати зі швидкої ходьби закінчити марафоном. За рік це під силу кожному аматору переконані у столичному біговому клубі. Тут банківські клерки добровільно міняють свої білі комірці на бігові майки. Збираються ентузіасти в живописних куточках Києва і займаються чи не щодень. Цього разу тестують себе на витривалість у столичному ботсаду.

  Вони бігають і в будні, і у вихідні. Нині на порядку денному - шестикілометровий крос. Серед тих, хто долає дистанцію і посол Малайзії в Україні Чуа Теонг Бан. Попри напружений графік, тренується чотири рази на тиждень уже півтора року.

  Чуа Теонг Бан, надзвичайний і повноважний посол Малайзії в Україні: "Я намагаюся бігати між робочими зустрічами або пізно ввечері. Влітку сонце довго не сідає, але буває, і в сутінках займаюсь. Якщо пропускаю вечірню пробіжку, то встаю о четвертій ранку і бігаю перед роботою".

  Посол найбільше облюбував пробіжки на схилах Ботанічного саду, адже живе буквально за рогом. Утім сліди від кросівок бігунів чи не в усіх київських парках, щоб не було психологічного звикання до одного місця. У жовтні кращі долатимуть марафонську дистанцію у 42 кілометри в Мюнхені. Серед них і Анастасія. Для її тренувань найлютіший ворог - це спека.

  Анастасія Пузій, любителька бігу: "Как раз в холод бегается намного легче. Ну зимой, мы так, тренированные, мы уже в любую погоду и в снег и в дождь - мы уже бегаем. Просто надо хорошо, правильно одеваться. То есть, когда морозы, надо несколько слоев одежды одевать".

  Правильний одяг і взуття - найперше, до чого привчають у клубі. Новачкам радять починати зі швидкої ходьби. Потім чергувати біг із кроком. І лише після цього переходити до повноцінних пробіжок. У цьому аматорському клубі добігалися до того, що їх навіть запросили до національної збірної.

  Костянтин Божко, керівник бігового клубу: "Есть такой вид легкой атлетики - горный бег. Мы принимали участие в чемпионате Европы. В составе сборной Украины. В принципе, прибежали, добежали. Задачу выполнили".

  Завдання на сьогодні малайзійський посол теж виконав.

  Та головне для нього - не ці цифри, а сам процес. Завдяки бігу, каже посол, відкрив для себе красу України та здорове життя. Його можна почати і в п`ятдесят.

  Анастасія Бабенко, Олексій Іванченков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Перші команди-учасниці Літніх олімпійських ігор прибувають до Лондона [відео]
  Наступний матеріал
  Лідер Північної Кореї наймовірніше, з’являється на людях із дружиною
  Теги: