5.ua

Початок навчального року на Донбасі буде плаваючим - Міносвіти

  Вчасно має розпочатися навчальний рік у більшості освітніх закладів Донеччини та Луганщини. У містах, де триватимуть бої або залишатиметься інша небезпека для учнів і студентів – навчання розпочнеться пізніше, тільки-но це стане можливим.


  Про таке повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

  "Навчальний рік у нас по всій території Донбасу є плаваючим. Ми починаємо навчальний рік там, де можемо його розпочати, і тому місцеві органи влади будуть приймати рішення що стосовно шкіл, якщо там ведуться бойові дії – то там не може початися навчальний рік, наприклад, 1 вересня – ми сподіваємося на 1 жовтня і так далі. Поруч з тим, ми будемо намагатися дати можливість дітям іти в школу в інших регіонах Донбасу", – розповів міністр.

  На Донеччині через бойові дії пошкоджені 115 навчальних закладів із понад тисячі, на Луганщині – 73 із 678, одна гімназія зруйнована вщент. Утім, місця у школах, що залишилися, має вистачити для усіх учнів через невисоку наповненість. За парти більшість школярів Донеччини сядуть 1 вересня, от студенти-першокурсники на місяць пізніше – 1 жовтня. Ті ж студенти, що виїхали з регіону, матимуть можливість або перевестися до інших університетів на загальних засадах, або вільно відвідувати заняття.

  Попередній матеріал
  УПЦ (МП) закликала терористів скласти зброю
  Наступний матеріал
  Звільнено голову Держрезерву Коритка
  Теги:
  Loading...