5.ua

Побитих під час зачистки в Запоріжжі - відпустили під домашній арешт

  Усіх їх міліція затримала за підозрою в участі у масових безладах та спробі штурму Запорізької ОДА.

  Нагадаємо, у неділю під стінами Запорізької Облдержадміністрації відбувся мітинг. На нього прийшли понад три тисячі євромайданівців. Вимагали відставки губернатора. Люди пішли штурмом на адміністрацію та прорвалися всередину будівлі. Силовики відтіснили людей. Однак, мітингарі залишилися на площі біля ОДА та облаштували пункт обігріву у сусідньому кінотеатрі. Згодом міліція, разом із молодиками спортивного вигляду, жорстоко розігнали людей з площі. Багатьох людей хапали  без підстав, багатьох били, зокрема і журналістів. Людей в прямому сенсі відловлювали по дворах.

  Ігор Артюшенко координатор запорізького Майдану: "Тільки вдома, не виходячи. Якщо я зніму браслет, одразу приїдуть працівники правоохоронних органів, мене заберуть в СІЗО. Ну, або якщо я вийду з дому, мене теж заберуть в СІЗО. Ну. ми проконсультуємося зі всіма. Завтра, я думаю, ми будемо складати апеляцію на це рішення".

  Іван Сердюк старший прокурор відділу прокуратури Запорізької області: "Позиція грунтувалася на достатній кількості доказів, обгрунтованості підозри, і безпосередньої характеристики особи".

  Попередній матеріал
  Організатору кримського Євромайдану - погрожують
  Наступний матеріал
  Ухвалений провладний закон про амністію - оприлюднили
  Теги:
  Loading...