Побитого минулоріч журналіста - самого звинуватили у нападі [відео]

  Побитого фотографа звинувачують у побитті. У райвідділ столичної міліції надійшла заява на події дев`ятимісячної давнини. Торік у травні, йдеться у заяві, фотограф Віталій Лазебник організував банду і розторощив будівництво церкви в Київському парку Перемоги. Чоловік називає це абсурдом. Каже, тоді лише знімав акцію і ледве не став інвалідом, адже директор парку побив його залізним прутом.

  Віталій Лазебник, фотограф: "Ты напал только что на журналиста. У него еще холодное оружие в руках".

  Так було близько року тому. Директор парку Перемога б`є залізним прутом фотографа інтернет-видання.

  Віталій Лазебник, фотограф: "Ну дивись, дивись що зробили".

  А це - той самий фотограф Віталій Лазебник крокує до райвідділу міліції. Його викликали на допит не як постраждалого, а як головного підозрюваного.

  Олена, заступник начальника райвідділу з питань звязків з громадскістю та ЗМІ: "Справа в тому, що надійшла заява від громадянина - ми не вказуємо прізвище - про те, шо група осіб йому нанесла ушкодження під керуванням Лазебника".

  Віталій Лазебник, фотограф: "Я коли вперше це почув - у мене "пропал дар речи"".

  Як виявилося, заяву на Лазебника написав той чоловік, який його побив. У документі стверджується - саме фотограф привів банду невідомих, які знесли будмайданчик церкви в парку.

  Віталій Лазебник, фотограф: "Ну взагалі, як можна журналіста притягти за те, що він керував якимись діями людей, яких він навіть не знає".

  Журналіст: "Виталій как то был задействован в этом?"

  Ірина, свідок: "Нет, Виталий вообще был в шоке, он держал салфеткой голову. Человек просто поникший в ужасе".

  Ірина була свідком травненвих подій. Дівчина дивується, чому звинувачують фотографа, який виконував свою роботу та ще й постраждав.

  Ірина, свідок: "Вот этому человеку, которому чуть не разбили голову - он его чуть не переехал".

  Незважаючи на фото і відеодокази, та заяву самого фотографа, прокуратура не порушила справу за статтею про перешкоджання діяльності ЗМІ. Проте на заяву нападника - міліція відреагувала миттєво.

  Людмила Опришко, адвокат: "Ця заява є надуманою, вона з`явилась через дев`ять місяців після самої події. Якби людина дійсно постраждала в той момент, вона б тоді подала цю заяву. На мій погляд, це повязано з тим, що людина в такий спосіб намагаєтсья захиститись".

  Слідча, якій доручили цю справу, коментарів на камеру уникає. А у райвідділі запевнили - фотографа не допитували, а запросили на бесіду.

  Віталій Лазебник, фотограф: "Ты напал на человека, ты преступник!"

  Сутичка у парку Перемоги сталася у травні. Тоді група молодиків напала на будмайданчик, протестуючи проти зведення там церкви. Будівництво там продовжується і сьогодні, проте під наглядом озброєних міліціонерів.

  Журналіст: "А ви тут охороняєте?"

  Міліціонер: "Без коментарів?"

  Журналіст: "Просто так гуляєте?"

  Міліціонер: "Просто так".

  Журналіст: "Воздухом подышать?"

  Міліціонер: "Да, воздухом подышать".

  Журналіст: "С автоматом?"

  Азад Сафаров, Іван Головач, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Австралії пасажирський потяг протаранив будівлю вокзалу
  Наступний матеріал
  Київ замело - ДАІ закликає до обережності
  Теги:
  Loading...