5.ua

Поблизу окупованої Горлівки бійці чують, як ворог постійно прогріває важку техніку

Бійці 53-ї бригади, які знаходяться на позиціях біля окупованої Горлівки розповідають, що бойовики під Горлівку підігнали важку артилерію, і показують свіженькі вирви від 122-мм снарядів

"Останнім часом чуємо, як реве двигун, і скоріш за все, це прогрівають важку техніку. У випадку відповідної команди, щоб вони одразу дали старт. Хоча вони чорний дим замальовують, запускаючи шашки з білим димом, щоб не було видно, що працює техніка", – говорять військовослужбовці.

/
/
/

За словами армійців, вже декілька разів обстріл відбувався зі спини, що означає, українські позиці обстрілювалися із підконтрольних Україні сусідніх сіл. Військові припускають, що працює навідник-коригувальник серед місцевих. Приїхавши в одне з таких селищ, на представлення журналісти "5 каналу", один із місцевих проспівав російською з продовгуватим "ааа": "Ааа, так это 5-й питерский".

Місцеві малюки все ж говорять, що живуть на території України, проте, кажуть, що батьки їм нічого не розповідають про Україну.

"Живемо тут під початку війни не виїжджали нікуди, бо не маємо машини", – говорить малеча.

/
/
/

Спілкуючись із військовими питаємо, чим вони були вмотивовані, щоб підписати контракт. Бійці відповідають коротко – через дітей.

"Коли мій син виросте і спитається мене, тато, а де ти був коли у країні нашій йшла війна, я знатиму що йому відповісти", – кажуть армійці.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Російська легкоатлетка, що співпрацювала з WADA у допінг-скандалі, побоюється за своє життя
Наступний матеріал
Росія перекинула на Донбас черговий вантаж: радянські танки, БТРи, "Урали" – розвідка
Теги:
Loading...

Доба в АТО: бойове зіткнення під Богданівкою та вогонь важких 122-мм гаубиць

КПП "Майорськ": що відбувається на лінії розмежування