5 канал

По всій Україні запрацюють англійські мовні літні табори для школярів – відео

Торік в Україну приїхали 500 волонтерів з 75 країн світу

Мовні пришкільні літні табори для школярів запрацюють по всій Україні цього літа. Про таке повідомляє "5 канал".

Дітей неформально навчатимуть англійської вчителі їхніх шкіл, а для практики – до роботи в таборах запросили волонтерів – носіїв мови з різних кінців світу. Торік в Україну приїхали 500 волонтерів з 75 країн світу, цьогоріч зголосилось на сотню більше.

Нині закінчився тренінг вчителів – викладачів англійської. Протягом трьох днів в місті Ірпінь у передмісті столиці вони вивчали новітні інтерактивні освітні методики, які дозволять дітям легко засвоювати та вдосконалювати мову.

Анна Нечипоренко, координатор проекту, кажуть: "Гоу-кепм" – це пришкільні мовні табори і для того, щоб зробити їх більш фановими, ми запросили волонтерів з усього світу, щоб вони приїхали в Україну і допомогли дітям вивчити іноземні мови. Це не тільки англійська, є французькі, і німецькі табори".

А вчителька з Чернівецької області ділиться враженнями: "Дуже багато різних цікавих таких підходів, які я не знала, бо я молодий спеціаліст. Я лише 2 роки в школі працюю. Це було дуже цікаво дивитись: різні заняття, різні активності, які ми можемо робити. Я впевнена, що мої діти, мої учні дуже зацікавляться, ми не знаємо ще буде в нас волонтер чи ні, але роботи дуже багато". 

Попередній матеріал
Навіть з бронетехнікою: на в'їзді до Миколаєва з'явились блокпости
Наступний матеріал
Під Києвом вперше за часів незалежної України можуть знести незаконну новобудову – подробиці
Loading...