"Пляжні патрулі" розпочали роботу у Вінниці [відео]

  "Пляжні патрулі" розпочали роботу у Вінниці. Це переважно студенти. Вони чергують у зонах відпочинку біля водойм. Робота безкоштовна, проте престижна. Організатори кажуть, на кожне місце патрульного претендують по три кандидати.

  Артем Багдасарян – третьокурсник. Зголосився чергувати на пляжах міста - упродовж усього літа. До того ж - хлопцеві ще й практику зарахують у виші.

  Артем Багдасарян, керівник пляжного патруля на Вишенському озері: "Мені це подобається. Так від душі".

  Руслан Анфілов, начальник управління сім`ї молоді та туризму міської ради: "Вони за власним бажанням приходять у цей проект, але разом з тим у нас є угода з університетами, вони підтримують таких молодих людей зараховуючи їм за практику таке відпрацювання".

  "Пляжних патрульних" - можна упізнати за жовтими футболками й кепками. Працюють щодня, з 11 до 16 години. Їхні обов`язки розважати місцевих дітлахів, стежити за порядком на пляжі. Рятувальники на воді кажуть добровольці щодня стають їм у пригоді.

  Роман Курякін , рятувальник: "Патруль, який тут працює він виконує велику функцію: перше – порядок, по – друге допомагають нам дивитися за цим усім. Тому що наш штат зараз не великий".

  Задоволені пляжною вартою і місцеві мешканці. Батьки кажуть, спокійніші за дітей.

  Перший відпочивальник: "Я думаю, що добре, бо багато діток іде без батьків погуляти і якщо хтось приглядає, то я думаю, що це добре".

  Другий відпочивальник: "Я увидела что тут рисуют, мне понравилось, я тоже захотела. Ми прийшли грати у волітбол і дівчати придложили намалювати нам разні малюнки. Ми договорились, що мені намалюють Євро-2012, а нижче флаг України".

  Третій відпочивальник: "Це дуже гарно, що дітей так забавляють, буквально декілька хвилин назад грали у бамбінтон. Дуже гарний відпочинок і дуже добре, що є такий проект".

  Перед початком роботи - новачків обов`язково інструктують. Працюватимуть ці патрулі до кінця літа.
  Олена Бучацька, Олександр Семенов, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Від аномальної спеки потерпає Італія
  Наступний матеріал
  Екс-президента Франції викликали на допит
  Теги: