Пластуни Києва передали Віфлеємський вогонь українським церквам

  Пластуни Києва передали Віфлеємський вогонь українським церквам та скаутам інших регіонів. Дійство відбулося у столиці біля пам`ятника Святому Володимиру.

  Вогонь запалюють від лампади у базиліці Різдва Христова представники всіх основних християнських конфесій. За традицією, щороку на Різдво дитина з Австрії, обрана за досягнення у справі допомоги ближнім, доставляє вогонь до Відня. Звідти пластуни везуть вогонь до своїх країн у спеціальних лампах. Українські скаути отримали його на кордоні від польських колег. Вогонь передали різним конфесіям та церквам. Отримати Віфлеємського вогня собі можна в Києві в храмі Святого Володимира, Михайлівському Соборі та Костьолі Святого Олександра.

  Андрій Лузан, пластун: "Тож наразі це є 12 рік поспіль акція всесвітня коли пластуни отримують цей вогонь від наших друзів з Польщі - польських арцерів, передають цей вогонь по всій Україні, куди тільки можемо".

  Отець Володимир, парох храму Вишгородської Богородиці: "Традиції в нашій церкві в Святий вечір 6 січня парафіян завжди свічечки запалюють  від цього вогника і йдуть додому і запалюють свої свічечки,  які стоять на святкових столах і споживають ту святу трапезу".

  Попередній матеріал
  Папа Римський привітав вірян усього світу з Різдвом Христовим [відео]
  Наступний матеріал
  Європа потерпає від хуртовин
  Теги: