Пласт святкує століття від часу створення

  Пласт святкує століття. Кілька сотень українських скаутів з усієї України зібрались у центрі столиці відзначити ювілей однієї з найстаріших та найчисельніших скаутських організацій світу.

  Урочистості відбулися біля міської адміністрації, куди пластуни прийшли маршем. Головною подією стало складання присяги, потім влаштували квест історичними місцями Києва. Організація "Пласт" була заснована у 1911 році, утім лише навесні 1912-го українські скаути урочисто дали так званий Пластовий обіт - так було покладено початок організації.

  Станіслав Андрійчук, голова Київського Пласту: "Сьогодні ми святкуємо велику подію, як сто років всього скаутінгу, так і сто років пластової присяги".

  Юлія Банкова, пластунка: "Два роки я вже пластую, але тільки сьогодні прийняла пластову присягу. Не знаю я.к зараз зміниться моє життя, але сподіваюсь, - це мене збере і справді буду її виконувати".

  Любомир Гузар, екс-глава УГКЦ: "Ці пластунята, що ви їх тут бачите- щасливі люди. Притримуються свого закону і тої присяги ,яку ми складаємо - то їхня програма життя, - тоє працювати то є працюваи для власної держави, власного суспільства".

  Попередній матеріал
  У Пакистані розбився "Боїнг-737" - загинули всі пасажири
  Наступний матеріал
  Ушосте одружився президент ПАР
  Теги: